Новини

Херсонщина на межі гуманітарної катастрофи, - Денісова

Понад місяць залишається в рашистській окупації Херсон та більша частина Херсонської області. Регіон  на межі гуманітраної катастрофи. 


Про це повідомила Людмила Денісова, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини. 

За її словами, 106 населених пунктів без електроенергії.

Усе менше стає продуктів і ліків, а російські загарбники забирають у населення останнє.

Життєво необхідних медичних препаратів для людей, які мають онкологію або цукровий діабет, в області взагалі немає.

Днями окупанти захопили гуманітарний хаб у Херсоні, який був організований для допомоги містянам та медичним закладам області. Рашисти забрали ліки, дитяче харчування та памперси.

Тривають викрадення активістів з проукраїнською позицією, за інформацією обласної прокуратури у заручниках російських бойовиків перебувають 137 осіб, зокрема 4 журналісти.

Місцеві жителі зазначають, що в Херсоні з’явився аналог донецької Ізоляції для катувань незгодних з окупаційним режимом.

Окупанти перекрили більшість інформаційних каналів України та поширюють дезінформацію через рашистські ЗМІ та соціальні мережі.

“Такі дії російських загарбників на тимчасово окупованих територіях це воєнний злочин, визначений Статутом Міжнародного військового трибуналу та Римським статутом Міжнародного кримінального суду, та порушення норм Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни”, - заявляє Денісова. 


 


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.