Новини

Купуй обігрівач влітку, а кондиціонер — взимку: коли краще купувати домашню техніку?

Зараз проблеми з купівлею побутової техніки виникають вкрай рідко. У магазинах завжди є в наявності популярні девайси на кшталт бойлерів, кондиціонерів, холодильників. Не потрібно чекати конкретного сезону, щоб отримати можливість придбати корисний електроприлад для дому. Втім, знавці ринку все ж радять прив’язувати купівлю домашніх «помічників» до пори року. Як доводить практика, погода за вікном суттєво впливає на ціну обладнання і не тільки.

Логіка підказує: пристрої, призначені для використання влітку, доречно купувати зимою, а девайси, активна експлуатація яких приходиться на холодний період року, — навпаки. У більшості випадків справді спрацьовує ця теорія, але є й виключення.

Сезонні покупки: аргументи «за»

Здавалося б, бойлер Zanussi, холодильник Gorenje чи телевізор Samsung має однакові технічні характеристики в будь-яку пору, тому немає різниці, коли його купувати. Насправді існує купа важливих нюансів, які підтверджують доцільність так званих сезонних покупок.

  1. Вартість техніки. У «високий сезон» ціна побутових приладів досягає піку, а акції — рідкість. Коли «бум» проходить, магазини запускають акції та спеціальні пропозиції.
  2. Можливості встановлення. Монтаж техніки — справа рук професіоналів. Залежно від пори року варіюється рівень завантаженості майстрів. Одні відпочивають взимку, інші — влітку.
  3. Наявність на складах. Що вищий попит на конкретну категорію девайсів, то нижча ймовірність їхньої наявності на складі. Топові моделі завжди розбирають швидко.
  4. Доставлення. Габаритне оснащення набагато легше доставляти, коли надворі тепло, а дороги — чисті та не слизькі.
  5. Турбота про комфорт. Якщо купувати техніку терміново, а не заздалегідь, можна зіштовхнутися з такими проблемами, як обмежений асортимент, черга до майстрів чи складнощі під час монтажу.

Яку техніку купувати взимку?

У топі найраціональніших зимових покупок фігурують такі функціональні побутові прилади:

  • Кондиціонер або вентилятор. Кліматичний агрегат особливо потрібен влітку або в період міжсезоння, тому якщо купити його ще зимою, раптова спека точно не виб’є з колії.
  • Холодильник, морозильна камера. З настанням холодів попит на пристрої для зберігання їжі падає, оскільки завершується сезон ремонтів та перестановок. Як результат — вони дешевшають.
  • Пральна машина. Зимою легше знайти пралку з різноманітними сучасними «фішками» за вигідною ціною. Як тільки на вулиці з’являються калюжі та бруд, пралки стають товаром №1 у магазинах.

Що купувати влітку?

Потепління — привід інвестувати в кліматичні девайси та техніку для розваг, відпочинку.

Літом вигідно інвестувати в ці категорії техніки:

  • Обігрівачі. Щоб менше морочитися зі зберіганням, варто обирати компактні моделі з розбірною конструкцією. Наприклад, прямо зараз можна замовити тут https://www.moyo.ua/ua/bt/klimaticheskaya-tekh/obogrevateli/ik_obogrev/ невеликий інфрачервоний обігрівач зі знижкою.
  • Телевізори. Доки всі їздять у відпустки й проводять мінімум часу вдома, виробники телевізорів «заманюють» покупців шаленими знижками.
  • Сушильні машини. Літній сейл на сушарки — звичайна справа. Можна зекономити до кількох тисяч гривень.
  • Водонагрівачі різних типів. Влітку їх легше встановлювати та вигідніше використовувати. Особливо, якщо мова йде про моделі, не адаптовані до використання при мінусовій температурі.

Купувати побутову техніку, зважаючи на пору року та погодні умови, — означає не тільки раціонально витрачати кошти, а й грамотно розпоряджатися власним часом.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.