Новини

Магічні свічки Теплової: як поєднати натхнення з технологіями

Людмила Теплова захопилася виготовленням натуральних свічок з воску три роки тому. Цього часу вистачило для перетворення невеликого хобі у власну справу і якісний бренд. Свічки у Людмили замовляють не тільки в Ужгороді, Закарпатті, інших регіонах України, але й закордоном. Якщо дозволяє географія, майстриня обов’язково зустрінеться із замовниками. Щоб відчути людину, зрозуміти, який виріб підійшов би найкраще, допоміг чи підтримав. У свічки теж є своя енергетика. І коли віриш у дива, вони обов’язково стаються. Щось магічне у цій справі точно щось є, а аромат натурального воску заворожує.

Людмила працює провідною спеціалісткою на кафедрі міжнародних економічних відносин УжНУ. До цього 25 років викладала комп’ютерні науки в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти. Здавалося б, яке натхнення та творчість поруч із такою зайнятістю. Але поєднання виявилося дуже вдалим. Саме основна спеціальність, фахове розуміння сфери IT та сучасних підходів до бізнесу допомогло жінці у якісному розвитку своєї справи. Людмила сама зайнялася маркетингом у соцмережах, SMM, створила логотип і фото власної продукції робить теж сама. Спойлер- надзвичайно професійно.

свічки з воску

 «Виготовленням свічок я почала захоплюватися три роки тому. Люблю пробувати щось нове, крім основної роботи. Якось потрапила на майстр-клас Світлани Марійчук та її мами. У процес виготовлення свічок вкладалося багато сакрального, як колись наші бабусі прабабусі відливали на воску, знімали негатив. Я розумію чому, бо коли сидиш біля свічки, дивишся на неї хоча б півгодини, ти вже морально заспокоюєшся, ментально очищаєшся, бо думаєш про хороше. Така свого роду медитація, - пояснює Людмила Теплова. -   Пригадую, коли перший раз показували як все робити: скручувати віск, ставити гніт, в якому порядку це робити - тільки за годинниковою стрілкою.  Бо якщо проти, то людині заверне щось. Я почала робити вдома для себе ці свічки. Так тривало десь рік. Не пробувала комусь дарувати чи пропонувати. Згодом для своїх рідних виготовляла на Новий рік чи Великдень. Потім придумала спеціальні форми «інь-янь» на день святого Валентина. Почала купувати кольорову вощину, адже барви теж мають свій зміст, наприклад, червоний надає енергію, чорний- захист і тд».

свічки з воску

Teplova: зігріє душу і простір

Що й казати, прізвище Людмили –Теплова ідеально вписалося у бренд. Жінка розробила логотип, створила сторінку у Фейсбуці. Щоб зрозуміти, як все це розкрутити пішла на курси. «Вчилася у Тетяни Басараб, як просувати сторінку, робити таргетовану рекламу тощо. Я отримала хороший поштовх і мої свічки почали замовляти по всій Україні. І з-закордону. Там беруть свічки для корпоративних подарунків, просять зробити строгі чорні, трикутні, квадратні, - розказує Людмила. - Фотографувати навчилась. Мої світлини практично без обробки. Я намагаюся так фотографувати, щоб не використовувати фотошоп. Хоча проблем з програмами нема, я вмію це робити. Мені розказували про спеціальне освітлення, бокси для фотографування. Але я роблю це без додаткових опцій. Логотип теж сама собі придумала – Teplova, довго думала, але що тут вигадувати, якщо прізвище таке. Кольори до логотипу самі підібралися: зелений це життя, жовтий –активність. Я вбачаю у свічці енергію життя».

теплова

Натуральне за формою і змістом

Свічки від Теплової -- натуральні, з воску, а не парафіну. «Воно і має бути натуральним як за формою, так і за змістом. Зміст там вкладений, тому що енергетика спокійна, і форма теж. Для виготовлення свічок використовую вощину -- пластинки, на яких бджоли у вулику відкладають мед. Такі рамки виробляють на пасіках. Гніт - це теж натуральна нитка.  І настрій відповідний треба мати під час роботи, не можна у поганому настрої виготовляти свічки»,- пояснює Людмила.

Крім кольорів, жінка експериментує і з травами: кропива, полин, барвінок, фіалки. Все залежить, для чого людина купує свічку: заспокоєння, віри, впевненості. Хтось використовує для візуальної насолоди, інтер’єру, хтось - для святкових столів (Новий рік, Різдво, Великдень, інші свята). Дуже багато виробів у Людмили замовляють для медитацій. Хто хоч раз спробував її продукцію, каже жінка, хоч двічі у році замовить. Моляться при свічці, адже вона провідник до чогось вищого.

До речі, від стану людини залежить, як довго горітиме свічка. «Якщо у голові «кипить», то свічка прогорає швидко. Якщо у стані спокою дивитися на вогонь, то це і 2-3 години може бути. Натуральні свічки непередбачувані. Наприклад, я даю трьом різним людям однакові, в одному настрої зроблені свічки, а відгуки отримую зовсім різні», - розповідає Людмила.  

свічки з воску

Надалі, за словами майстрині, вона хотіла б попрацювати більше з формами та кольорами: «Не дуже люблю прикрашати свічки, декор може кожен додати сам. А от кольори – це окреме значення. Щодо трав, то їх я збираю сама, знаю, де навіть в Ужгороді ростуть лісові фіалки». Ще одна ідея для розвитку своєї справи – дитячі майстер-класи з виробництва свічок. Працювати з Людмилою дуже любить її маленька внучка.

Декор, краса, медитація, релакс. Це основні причини того, чому вам потрібні свічки від Людмили Теплової. Жінки, яка відчуває людей і дарує їм справжнє тепло.

теплова

Ірина Бреза для Zaholovok.com.ua

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.