Новини

Мешканця Сваляви затримали на продажі патронів та гранат

Співробітники поліції затримали «на гарячому» під час продажу патронів та гранати раніше судимого 48-річного мешканця Сваляви. Фігуранта поміщено до ізолятора тимчасового тримання. У справі триває слідство


Про це інформують у відділі комунікації поліції в Закарпатті. 

Працівники кримінальної поліції Сваляви отримали оперативну інформацію, що один із місцевих жителів незаконно зберігає боєприпаси та має намір продати їх на території району.

Правоохоронці одразу ж розпочали оперативно-розшукові заходи, спрямовані на недопущення розповсюдження в регіоні небезпечних предметів. 

У результаті оперативникам вдалося затримати зловмисника «на гарячому», безпосередньо під часу збуту боєприпасів. Зустріч фігуранта з клієнтом пройшла у закинутій будівлі міста. За заздалегідь обумовлену суму 48-річний підозрюваний продав 86 набоїв до автоматичної зброї та одну бойову гранату РГД-5. 

За цим фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження з бойовими припасами. 

48-річного зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відомо, що підозрюваний лише нещодавно вийшов із в’язниці, де відбував покарання за скоєння аналогічного злочину.

Наразі правоохоронці встановлюють походження вилучених боєприпасів. Призначено ряд експертних досліджень. Досудове розслідування триває.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.