Новини

На Закарпатті нагородили  найсумлінніших платників податків (Фото) 

Напередодні, 2 грудня в режимі відео-конференції, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020». У цьому році рейтинг ювілейний, адже з початку його заснування минуло 10 років. Уже протягом десятиліття кращі платники з усієї країни отримують почесні нагороди і визнання своєї праці на державному рівні.

З початку проведення конкурсу, кращими платниками податків на обласному рівні ставали 135 закарпатських суб’єктів господарювання, а на всеукраїнському – 40.

Варто зазначити, що заявку для участі в рейтингу може подати кожен представник малого, середнього і великого бізнесу, який працює легально і сумлінно виконує свої обов’язкові зобов’язання. Далі комісія визначає переможців на регіональному рівні, а відтак – на фінальному, всеукраїнському. Цього року комісія обрала 81 платника, який отримав відзнаку «Сумлінний платник податків – 2020». Серед цих платників – 6 закарпатських підприємств, - повідомляють в пресслужбі ДПС в Закарпатській області 

фото

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.