Новини

Найяскравіший макіяж Параду наречених: стиль поп-арт в Ужгороді

Один з найбільш вражаючих і яскравих образів на 7-му закарпатському Параді наречених створила група «Весілля у стилі Енді Уоргола». Під керівництвом професійного і креативного туризмознавця Федора Шандора учасники групи передали незабутній антураж у стилі поп-арт, віддаючи шану митцю зі світовим іменем та карпатським корінням Енді Уорголу. Ключовим моментом став епатажний макіяж нареченої, виконаний знаним майстром своєї справи Юрієм Абросімовим.

 

У коментарі Zaholovok.com.ua Юрій Абросімов розповів, що, готуючись до Параду, вивчив особливості поп-арту, як тільки творча група обрала саме цей стиль.

Поп-арт (англ. pop art, скорочення від popular art) – напрям в образотворчому мистецтві 1950-1960-х років, що виник як реакція на абстрактний експресіонізм. Поп-арт з’явився у Британії на початку 50-х років, але свій розвиток, як не дивно, отримав в США в 60-х. Батьком - засновником стилю вважається Енді Уоргол, сам стиль - це строката суміш фарб і форм, яка дуже різноманітна.

«Стиль поп-арт цього сезону захопив подіуми та задуми візажистів і стилістів, - каже Юрій Абросімов. - Він просякнутий духом зухвалості, свободи, дозволяє порушувати межі і створювати свої правила. Графіка, яскраві відтінки, використання принтів - увесь цей мікс править бал на модному олімпі у світі моди».

За його словами, макіяж в стилі поп-арт буквально нехтує непорушним правилом, яке свідчить про те, що на обличчі повинен існувати виключно один акцент, тут необхідно підкреслити все: і очі, і губи, і щоки. Цьому стилю макіяжу властивий креатив та навмисний епатаж.

Нагадаємо, до творчої групи «Весілля у стилі Енді Уорхола», що працювала на території ГРК «Кілікія» увійшли туризмознавець Федір Шандор, ресторатор Арсен Мелкумян, дизайнер Роксолана Новак, моделі Андріана Туркевич та Роман Коломоєць, фотограф Володимир Твердохліб, кондитер Валентин Штефаньо і, звичайно, візажист Юрій Абросімов.

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.