Новини

Найпопулярніші секційні ворота для підприємств від заводу Wisniowski - особливості підйомної конструкції MakroPro 2.0 з‘ясували спеціалісти ”Брама маркет Івано-Франківськ”

Складські приміщення та об’єкти з інтенсивним автотрафіком, що потребують чіткої логістики, мають оснащуватися в’їзними системами з посиленим механізмом. Чудовим прикладом такої продукції є преміальні моделі від польського заводу Wisniowski. Сучасні підйомні конструкції виготовляються у широкому асортименті, щоб можна було обрати модель, яка підходить під потенційні умови експлуатації та монтажу. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» ознайомилися з актуальним каталогом виробника та виділили функціональну модель MakroPro 2.0. Представлені огороджувальні конструкції відрізняються підвищеною міцністю та зносостійкістю, аналогів яким на даний момент немає на українському ринку.


Які особливості мають секційні промислові ворота MakroPro 2.0 з Європи?

Польський виробник Wisniowski презентував оновлену версію колекції автоматичних систем для підприємств у 2019 році. Моделі серії MakroPro 2.0 мають вдосконалену конструкцію та особливі технічні властивості. Покращений підйомно-секційний механізм став простішим у монтажі та отримав підвищений рівень безпеки. Він розрахований на експлуатацію у виробничо-комерційному секторі, тому передбачає міцні компоненти, що мають додатковий захист від пошкоджень. Підйомні ворота для складу створюються у різних розмірах, зокрема у найгабаритніших. У стандартному комплекті система оснащена фірмовими герметизаційними накладками, отже підходить для площ, що опалюються. Випускається також модифікація MakroPro 2.0 ALU з широкоформатним склінням алюмінієвих секцій. Це ідеальний варіант для приміщень, що потребують додаткової вітрини – автомобільних салонів, виставкових центрів, об’єктів інфраструктури міста

Технічні характеристики промислових воріт преміум-класу з Польщі

Представлена ​​в'їзна конструкція передбачає використання перевірених довговічних матеріалів. Стулка складається зі сталевих секцій власного виробництва, стійких до корозії та наділених термоізоляційними властивостями. Оцинковані сендвіч-панелі товщиною 4 см щільно наповнюють екологічно чистим пінополіуретаном (CFC-FREE), який має однорідну структуру та не містить фреону. Стандартна модифікація характеризується високим показником термоізоляції – приблизно 1,0 Вт/м²K. Для напрямних (2 мм) та фурнітури захисної системи використовується сертифікована оцинкована сталь. Механізмом балансування виступає  зі стандартним ресурсом 25000 циклів відкриття / закриття. Підвищити до 100000 підняттів/опускань можна за допомогою заміни системи урівноваження стулки на підсилену. Одним з найбільш важливих оновлень стала система ущільнювачів ThermoSet, спрямована на поліпшення теплової ізоляції.

Що встановити додатково на ворота секційні промислові MakroPro 2.0?

Варто подбати про комфорт експлуатації, й для цього виробник пропонує використання електричного приводу SOMMER (Німеччина), спроектованого спеціально для роботи зі стулкою великого розміру. Доступні дві версії обладнання – Tiga + або Base +, що підходять до різних монтажних умов. Інші варіанти автоматики представлені у каталозі: https://brama-market.lviv.ua/products/category/1793284. При виборі рекомендується орієнтуватися на такі показники як інтенсивність експлуатації та основні параметри стулки: вага, розміри. Серед інших додаткових опцій представлені інтегровані вентиляційні вставки, хвіртка (запасний евакуаційний вихід), а також елементи скління у вигляді суцільних панорамних панелей або окремих вікон. Можна підвищити безпеку системи за допомогою замку ( «анти-паніка» / кодовий), фотоелементів з функцією випередження, сканерів безконтактних, датчиків руху, а також сигналізаторів - лампи, світлофори.

Де замовити виготовлення промислових воріт з встановленням у Івано-Франківську?

При складанні полотна можуть бути використані рівні сендвіч-панелі або гофр / V-профіль, створюватися гладка або рельєфна текстура (пісок / деревина). Відтінок секцій підбирається в індивідуальному порядку у залежності від побажань замовника. Технічні параметри також обирає клієнт, після чого створюється персональний проект майбутнього виробу. Наш виставковий офіс знаходиться за адресою: вул.. Височана, 16В. Менеджер допоможе підібрати виріб, який буде відповідати вашим вимогам та бюджету. Телефонуйте для розрахунку вартості: +380501604611, +380673488399.

 


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.