Новини

Олександр Гаврош у «Кобзарі» представив читачам свої нові книги

Сьогодні, 18 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар», в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами поспілкувався Олександр Гаврош.


Автор представив свої книги, зокрема, ті, котрі вийшли друком цьогоріч – книгу філософських казок «Казки для Елізи» та дві книги-складові серії «Машина часу».

Олександр Гаврош

 

«Друга книжка із серії «Машина часу» –  «Врятувати Тараса Шевченка». Коли писав «Донос», дуже занурився у матеріал про Шевченка і про цей період, тому вирішив зробити і дитячу книжку. Є команда ентузіастів, яка хоче врятувати Шевченка від заслання і вони відправляються у той час. Книжка розповідає, чи вдалося їм це чи ні. Третя книга у серії – «Героїчні канікули» –  про команду, яка відправляється у Карпатську Україну. Це розповідь про Хуст 1939 року. Я цією книжкою задоволений і дуже пишаюся, бо вона дала можливість розповісти про таку локальну подію на всю Україну. Це дуже, як на мене, сміливо. І, мені здається, вийшло непогано. Тепер наші діти можуть дізнаватись про Карпатську Україну не тільки монографії й статті, а й прочитати пригодницький твір. Це дуже-дуже добре», – розповів Олександр Гаврош.  

Олександр Гаврош

Письменник додав, що серія «Машина часу» матиме продовження: у наступному році вийде четверта книга, яка вже готова до друку. Загалом у серії буде шість книжок.

Олександр Гаврош

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.