Новини

Переможець акції ТК “БеркутБуд” повернувся з Євро-2016. ФОТО

Про що в цьому році мріяв кожен футбольний фанат? Звичайно ж, побувати на ЄВРО-2016! А Руслану Гопонько – підприємцю із села Горонда Мукачівського району – це вдалося, причому абсолютно безкоштовно! Як ? Дуже просто: він став головним переможцем акції «Купуй будматеріали на «БеркутБуді» – виграй тур на ЄВРО-2016».

Акцію з купою подарунків – від фірмових футболок до великого домашнього басейну – на честь свого 28-річчя проводив торговий комплекс «БеркутБуд» – перша і найбільша закарпатська мережа з продажу будматеріалів.

І ось наш переможець повернувся зі своєї 6-денної подорожі й поділився своїми враженнями. Футбольний тур передбачав екскурсійну подорож кращими місцями Угорщини, Австрії, Франції та Монако. А 11 червня Руслан потрапив на спортивну арену Ліону, де українська збірна грала з командою Північної Ірландії. Йому дістався квиток у секцію фанів Ірландії, і таким чином здійснилася ще одна мрія Гопонька – наживо почути колоритні спортивні пісні ірландців, які вигукуються під час футбольних баталій.

– Що програли наші? Ні, не засмутився. У мене вражень – на все життя, і не тільки від футболу. Дякую «Беркуту» за те, що побачив майже всю Європу. Бути на матчі – це зовсім інше, ніж по телевізору, відчуття просто неймовірні! А після матчу ірландські вболівальники мене пригостили пивом за те, що вони виграли. Футбол – то футбол, то гра. Може, через 4 роки будуть грати краще, – прокоментував Руслан Гопонько.

По приїзді він вирішив, що тепер ще активніше співпрацюватиме з торговим комплексом «БеркутБуд», адже співпраця ця виявилася вигідною не тільки з точки зору бізнесу. Пан Руслан – партнер комплексу, він закуповуює широкий асортимент будівельних матеріалів для свого магазину у Горонді. До речі, дилерська мережа «БеркутБуд» активно розвивається, і на сьогодні налічує вже 241 точку по всій області, допомагаючи розвиватися усім населеним пунктам в рідному Закарпатті.

Що стосується розіграшів, то час від часу торгівельний комплекс любить порадувати своїх покупців. Тож будуйтеся з «Беркутом», і чекайте на нову масштабну акцію!

Довідка

Торговий комплекс «Беркут­Буд» працює на закарпатсько­му ринку з 1988 року. Спеціалізація -- Гуртова та роздрібна торгів­ля будівельними матеріалами та металопрокатом. 6000 то­варних позицій будматеріалів у 27 товарних групах; все для будівництва та ремонту – від фундаменту до даху. 9 магазинів-складів по всій Закарпатській області та гур­тово-логістичний склад в Му­качево.

Контакти

Центральний офіс: м. Ужгород, вул. Перемоги, 145а, тел.: (0312) 64-91-83, (050) 432-15-11, (067) 413-85-30; гаряча лінія: (0312) 64-91-89.
www.berkut.info

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.