Новини

Що не варто дарувати дівчині на день народження?

Будь-який чоловік прагне приємно здивувати свою другу половинку в її день народження, тільки ось виходить це, як не прикро, далеко не завжди. Якщо вибрати не той подарунок, то можна зіпсувати своїй дамі серця настрій, а то і взагалі образити її. Спеціально для вас ми зібрали добірку таких презентів, щоб ви за підсумком змогли вибрати подарунок дівчині, уникаючи цих помилок.

Все, що стосується її фігури

Великою помилкою буде вручити дівчині що-небудь, що буде натякати на недосконалість її фігури. Так що, відразу забудьте про всі абонементи в спортзал або про ваги, бо такі презенти можуть бути сприйняті упереджено. Єдиний виняток - це якщо дівчина сама просила вас подарувати їй щось подібне, або ж їй необхідні розумні ваги швидше для контролю її здоров'я, а не для регуляції ваги.

Домашні тварини

Ні для кого давно не секрет, що домашня тварина має обиратися безпосередньо самим його майбутнім господарем і не варто дарувати вихованців як презент на день народження. По-перше, ви можете не вгадати з породою або з видом тварини, ну а по-друге дівчина може бути просто не готова до такої відповідальності. Перш ніж надавати такий знак уваги, з дівчиною потрібно порадитися і надати їй можливість самій вибрати собі вихованця.

песик

Гроші

Дарувати дамі конверт з грошима занадто банально, та й вона може подумати, що ви просто не знайшли часу на те, щоб знайти для неї гідний презент. Повірте, вона може й образитися, що ви приділили їй мало часу і уваги, даруючи гроші. Кращою альтернативою буде придбання для неї сертифікату від bodo, за допомогою якого вона зможе отримати багато яскравих вражень та незабутніх емоцій. Така карта подарує їй хороший відпочинок, так що їй точно сподобається ваш презент.

Білизна

Це може бути непоганий подарунок, але тільки якщо ви дуже добре знаєте всі параметри вашої коханої. В іншому випадку ви швидше за все купите їй білизну, яке може не підійти їй за розміром або фасоном. Крім того, важливе значення має матеріал і колір, так що якщо ви в цих всіх питаннях не розбираєтеся, то краще в цю сферу і не лізти. В якості альтернативи можна подарувати коханій сертифікат на індивідуальний пошив нижньої білизни, ось такий презент вона точно оцінить по достоїнству!

білизна

Косметика

Ще один варіант подарунка, який без дівчини краще не вибирати, адже є великий ризик просто не вгадати з подібним знаком уваги. Навіть якщо ви приблизно розумієте, якими косметичними засобами користується ваша кохана, ви можете не знати потрібного бренду, відтінку, консистенції і так далі. Якщо ви вже хочете вибрати подарунок з такого напрямку, то краще вибрати для своєї дівчини масло для масажу, бомбочки для ванної, креми, скраби, органічне мило або гель для душу тощо.
 

Для того, щоб вибрати для дівчини подарунок, потрібно добре розбиратися в її смаках та інтересах. І якщо ви не впевнені в тому, що знаєте свою кохану на всі 100 відсотків, то вам абсолютно точно варто уникати всіх тих варіантів презентів, які ми назвали вам вище!

подарунок


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.