Новини

Що потрібно, щоб отримати бажану вакансію?

 

Існує помилкова думка, що влаштуватися працювати без досвіду проблематично. Тим більше на посаду, що добре оплачується. При цьому статистика говорить про інше. То в чому тоді річ? Для тих, хто шукає цікаві вакансії Мукачево пропонує безліч варіантів. Але варто знати про деякі нюанси.

Очікування та реальність

Вчорашній школяр і студент погодиться далеко не на будь-яку роботу. Особливо плачевна ситуація в столиці. Нещодавно авторитетне видання проводило опитування серед випускників вишів на тему: посада та зарплата. Більшість молодих спеціалістів назвали щомісячну суму від 10 тисяч гривень та вище. По країні середньостатистична зарплата становить близько 15 тисяч гривень, а на оклади вище за середнє можуть претендувати люди як мінімум з 3-5-річним досвідом. 

Головна причина молодіжного безробіття – амбіції та завищена самооцінка. Спеціалісти радять студентам розпочинати пошуки роботи ще з 2-3 курсу та цілитися не на дохід, а на здобуття досвіду. Оптимальний варіант – виробниче стажування у великій організації. Виявивши себе з кращого боку, не соромлячись ставити запитання та пропонуючи ідеї, молодий фахівець буде оцінений і, можливо, затверджений після проходження стажування.

Специфіка професії

Найвищі шанси швидко знайти роботу – у тих, хто використовує свою профільну освіту за прямим призначенням. Студент, який навчається на менеджера з туризму, доречніше виглядатиме не за барною стійкою, готуючи напої, а як менеджер туркомпанії. Тут важливо не вдарити обличчям у бруд та показати максимальну зацікавленість у результаті.

Аналіз ринку праці

Щоб зрозуміти місце професії, достатньо проаналізувати сервіс з вакансіями OLX Робота та зрозуміти, кого потребують найбільше, а яких фахівців достатньо. Як правило, роботодавцям частіше потрібні менеджери з продажу та консультанти.

Практика

Стажування, отримане на студентській лаві, може відіграти незаперечну роль у подальшому працевлаштуванні. Деякі виші співпрацюють із великими, відомими підприємствами, куди шанси потрапити з вулиці мінімальні. Зазвичай, така практика не оплачується. Але гроші у цьому випадку – не головне. Набагато важливіше зарекомендувати себе на потенційній роботі. Крім того, за час стажування можна придивитися до структури компанії та точно вирішити, чи підходить місце та робочі умови.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.