Новини

Складні ворота гармошка - розглядаємо переваги компактної системи в'їзду для заміського будинку з фахівцями Vorota 24.UA

Приватна територія — власність, яка має бути захищеною фортецею для її власників. Саме тому облаштування в'їзду — завдання, до якого варто підходити з уважністю та прискіпливістю. Не завжди власникам заміських ділянок до вподоби розпашні конфігурації огорож, а для відкатних воріт немає технічної можливості. Але не варто засмучуватись, адеж існує надійний та сучасний варіант — складні конструкції типу гармошка, які мають не тільки стильний дизайн, а ще й купу переваг. Саме про них варто дізнатись від фахівців компанії «ВОРОТА 24 Львів» у цій статті. Не втрачайте часу!

фото

                                                Унікальні ворота-гармошка: дизайн та технічні переваги 

Інколи буває проблематично задовольнити потреби всіх власників будинку щодо вуличної в’їзної системи, але немає нічого неможливого! В даному випадку варто звернути увагу на сучасні складні ворота типу книжка, та перелічити їх безумовні переваги:

  • Такі конструкції, при своїй консольності та монументальності, достатньо легкі в монтажі та не потребують постійного контролю, додаткового обслуговування. Це значно полегшує користування та робить такі вуличні ворота з металевих листів дуже практичними та популярними.
  • Базова особливість цієї в’їзної брами — компактність конструкції. Принцип відкривання складних воріт типу гармошка нагадує розпахування рухливих стулок у автобусі чи трамваї. При цьому, немає необхідності в організації додаткового простору перед прорізом, так само і за межею ділянки.
  • Консольна конструкція в’їзної брами дуже надійна та довговічна, бо всі складні стулки виготовлені в єдиному розмірі, та монтуються на одній ширині з використанням зносостійких петель. Всі комплектуючі виконані зі сталі з цинковим покриттям, тому виключені наслідки появи корозії та передчасного абразивного зносу. Крім того, автоматичні ворота складного типу захищені від провисання, мають неабияку витривалість до сильного вітру.
  • Варто відзначити, що секції для сучасних брам типу гармошка виготовляються з надійних та довговічних матеріалів, при цьому для зашивки рухливого полотна використовуються гофровані листи, утеплені панелі, металева решітка, штакетник або натуральна деревина.
  • фото

Зверніть увагу на те, що такі дизайнерські та сучасні ворота типу гармошка можна придбати за ціною від 1800 дол. (3000х2000 мм), але ми виготовляємо брами на будь-який візуальний смак та бюджет. Крім того, завітавши до наших салонів, адреси яких варто подивитись за посиланням: https://vorota24.ua/contacts/, ви сможете придбати автоматичну вуличну систему, ще й отримати знижку до 10%! Нагадуємо, що нині діють шалені знижки на всю огороджувальну продукцію, тому не зволікайте, та приїжджайте до наших шоу-румів!

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.