Новини

В Мукачеві на підтримку ЗСУ відбудеться концерт 

28 червня о 15:00  містян та гостей  Мукачева запрошують на благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Захід  відбудеться у концертному залі Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона за участі оперної співачки Альбіни Голенач та піаніста Мирослава Екмана.


 У програмі концерту прозвучать арії і романси світових та українських композиторів XVIII-XX ст., авторські твори М. Екмана

 Альбіна Голенач (сопрано) - випускниця кафедри оперної підготовки Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського (м. Київ), лауреатка Міжнародних вокальних конкурсів в Італії, Болгарії та Іспанії. Виконувала оперні партії Графині («Весілля Фігаро»), Одарки («Запорожець за Дунаєм»), Флори («Травіата)», Домна Сабурова «Царева наречена» та ін.

 Мирослав Екман (фортепіано) - лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, піаніст-концертмейстер, аранжувальник, композитор, викладач кафедри музичного мистецтва Мукачівського державного університету та фортепіанного відділу Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Ф. Мартона.

Початок концерту о 15:00. Вхід безкоштовний.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Більше новин по темі

Мар’яна (Гаврилко) Лазур

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Обдарована  українська співачка, володарка рідкісного голосу - драматичного сопрано, солістка Закарпатської обласної філармонії.

Народилася на родючій на таланти закарпатській землі. З дитинства любов до музики починає приносити свої  плоди чудовою грою на скрипці, а у 2000 році достроково закінчила Ужгородське  музичне училище  ім. Д.Задора по класу вокалу, а також паралельно і Ужгородський національний університет, юридичний факультет. У 2000 році стає студенткою вокального факультету Львівської державної музичної академії ім. М.В. Лисенка. Вже у 2001 році  Maр′янa дає перший у своєму житті сольний концерт у рідному місті Ужгород. У 2003 – спільний концерт з Ігорем Строїним у Закарпатській обласній філармонії. У 2004 р. стала дипломантом міжнародного конкурсу у Карлових Варах (Чехія).У 2005 році, коли молода співачка отримує вже  не  перше визнання, стає переможцем академію міжнародного конкурсу «Мистецтво 20 століття» (Київ). Блискуче закінчує Львівську музичну академію  ім. М.В. Лисенка по класу вокалу, а слідом й аспірантуру. Багатогранний талант був визнаним і оціненим не тільки в Україні, але й за кордоном: у 2005 році вона стала лауреатом першої премії на  Міжнародному конкурсі виконавців Опера Лоніго (Італія). У 2008 – талант Maр′яни був визнаним на Закарпатті дипломом Д. Задора.

Оперний дебют співачки відбувся в опері "Євгеній Онєгін" П.І. Чайковського на сцені у Львівській опері, де Maр′янa виконала головну роль Тетяни. В оперний репертуар співачки включено світові шедеври, такі, як "Іоланта", "Євгеній Онєгін" П.І. Чайковського,  "Тоска","Мадам Батерфляй"  Дж. Пуччіні, Дж. Верді "Травіата","Алеко" С. Рахманінова, вибрані арії та ряд дуетів з різних опер вітчизняних і зарубіжних композиторів.

Широкий і різноманітний репертуар співачки сприяє розширенню кола її слухачів, що є важливим фактором і причиною її зайнятого та насиченого концертного життя. Це не тільки численні сольні концерти, камерні концерти, виступи по всій Україні, а також спільні концерти з іншими виконавцями: концерти з оркестром Філармонії та солістом Будапештської опери Віктором Mошані (2007-2008), сольний концерт за участю Народного артиста України Володимира Ігнатенка(2007),  низка спільних концертів з Галиною Гаврилко (2005-2010), концерт української пісні та російського романсу в Берні (Швейцарія, 2010), участь у концерті, присвяченому відкриттю культурного центру «Опера» в м. Дніпропетровську, за участю Монсерат Кабальє і Еріка Сера та інші.

Maр′янa бере активну участь у благодійних концертах, спрямованих на допомогу дітям з обмеженими можливостями, сиротам.

Готується випустити свій  перший компакт-диск української пісні.