Новини

В Ужгороді відкрився новий офіційний дилерський центр BMW - "Ідеал М". ФОТО

29 вересня в Ужгороді урочисто відкрився новий дилерський центр BMW «Ідеал М». Шоурум побудований відповідно до світових стандартів концерну BMW AG і вже приймає відвідувачів.

У центрі «Ідеал М» здійснюється продаж нових автомобілів, оригінальних запасних частин і аксесуарів BMW.

Під дахом нового двоповерхового автоцентру розміщені: шоурум, де можна отримати фахову консультацію при виборі авто, лаундж простір, де можна з комфортом провести час в очікуванні, дитяча кімната і сервісна зона, оснащена новітнім діагностичним, підйомним і ремонтним обладнанням і відповідає найвищим вимогам.

Відкриття нового дилерського центру BMW стало справжньою подією для області. На урочистості прибули представники ділових кіл Закарпаття, гості із столиці, керівництво BMW в Україні. Шанувальників BMW в області немало: власники цінують високу якість та комфорт популярних у всьому світі німецьких авто. Після урочистого перерізання стрічки, гості змогли детальніше вивчити представлений у шоурумі модельний ряд BMW. Як розповів Дмитро Котіхін, директор дилерського центру BMW «Ідеал М», керівництво бачить перспективу роботи нового офіційного представництва в Ужгороді. Популярність авто преміум-класу, близькість до Європи, активний розвиток нових напрямків бізнесу, у тому числі і туристичного, дають підстави стверджувати – продажі BMW мають хороші перспективи.

Все у новому центрі, від маленьких деталей на меблях до сучасного устаткування відповідає вимогам концерну BMW. «Ми давно працюємо з концерном, – каже Дмитро Котіхін. – Це високі стандарти і вимоги до кожної деталі. Саме так створений і наш центр «Ідеал М».
У новому дилерському центрі надаватиметься широкий спектр послуг: автострахування, встановлення додаткового обладнання, trade in і фінансування.

BMW AG традиційно приділяє особливу увагу якості свого сервісу, намагаючись задовольнити всі побажання своїх клієнтів. Професійна команда висококваліфікованих фахівців дилерського центру готова надати високу якість сервісних послуг і забезпечити індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

З «Ідеал М» Ви поринете в незабутній світ BMW - світ високих технологій і сучасного стилю.

Новий дилерський центр BMW «Ідеал М» розташований за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Баранинці, вул. Європейська 1, 89425.

Тел: +38 0312 728 728, +38 050 300 5595

E-Mail: info@bmwidealm.com

web: www. bmwidealm.com

Сторінка у соціальних мережах: https://www.facebook.com/bmwidealm/, Instagram: @bmwidealm

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.