Новини

В Ужгороді встановили рекорд заради життя Павлика Мотички

Для допомоги маленькому закарпатцю – Павлику Мотичці із села Синевир – 2437 людей в Ужгороді утворили найдовший живий замкнений ланцюг, об’єднали два мости через річку Уж і зібрали понад 300 000 гривень для допомоги дитині. У Павлика – СМА і часу для збору коштів залишається все менше.


Як повідомляють організатори акції, під час встановлення рекорду (автор ідеї - Юрій Рубіш, "Кредоклінік") кожен учасник сплачував реєстраційний внесок та мав змогу придбати товари на благодійному ярмарку. Таким чином у неділю, 25 липня, вдалося зібрати 305 712 гривень, 395 євро і 330 доларів.

павлик

 

Нагадаємо, у Павлика Мотички важкий діагноз  – спінальна м’язова атрофія. Для того, щоб врятувати життя і здоров’я дитини, потрібні найдорожчі у світі ліки –  укол від СМА, вартістю 2 млн доларів. На Закарпатті вже неодноразово влаштовують масові благодійні заходи для того, щоб допомогти родині Павлика зібрати кошти. Часу залишилося дуже мало: щоби ін’єкція була ефективна, її потрібно зробити до настання 2-річного віку.

Долучитися до збору коштів може кожен!

павлик

 

павлик

 

павлик

 

павлик

 

павлик

Фото: прес-служба Ужгородської міської ради

павлик

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.