Новини

В Ужгороді заснували Мерседес Клуб

В обласному центрі Закарпаття, услід за найкращими світовими традиціями, створено Клуб власників та шанувальників однієї з найпрестижніших автомобільних марок – Мерседес Бенц. Засновником Клубу став відомий громадський діяч і вчений, дипломат Ален Панов.

    Клуби, які об’єднують власників автомобілів певної марки – поширена практика у провідних країнах світу. Як правило, ті, хто віддають перевагу одному бренду, мають відповідний суспільний статус, схожі інтереси, передумови для співпраці і, звичайно, зацікавленість у специфіці і особливостях саме «своєї» марки.

    Ужгородський Мерседес Клуб, як розповів його засновник, ставить перед собою 3 основні завдання: сприяння членам клубу в експлуатації автомобіля, розвиток «мерседесівського» стилю життя, реалізація соціальних проектів клубу.

    «Маємо зламати стереотип, про те, що власник Мерседесу – це  "новий українець", який швидко заробив грошей, не завжди «білим» способом, і тепер поводить себе як господар життя, нерідко демонструючи при цьому дикість, неприборканість, невігластво, що часто і є суттю його особистості. Натомість власник Мерседесу в цивілізованому світі - успішна, впевнена в собі і самодостатня людина, яка є соціально відповідальною у повсякденному житті», -- каже Ален Панов.

    За його словами, місія нової організації – підтримувати дух приналежності до марки із бездоганною репутацією серед власників автомобілю Мерседес.

    Дізнатися більше про Клуб Мерседес Ужгород можна буде вже з грудня на його веб-сторінці за адресою: mercedes-club.uz.ua.

Comments Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.