Новини

Як РФ готувала удар у Краматорську

Російська пропаганда завела стандартну шарманку про те, що "укрАинские нацисты разбомбили вокзал в Краматорске". Як пише Олександр Курінський для Цензор. Нет, натомість аналіз навіть 5-ти простих пунктів доводить, що рф заздалегідь готувалась до удару і саме окупанти винні у смерті десятків мирних мешканців.

1. Вночі телеграм-канали окупантів дають пост, де "рекомендуть" не евакуюватись зі Слов'янська і Краматорська через ж/д вокзал.2. О 10-25 на тг-каналах з'являється відео пуску ракет з Шахтарська (контролюється т. зв."днр").


3. "РИА Новости" опублікували інформацію про вибух о 10:25, хоча перші повідомлення в чатах почали з'явилися приблизно о 10:30. У Twitter повідомлення викладено через TweetDeck - сервіс використовується для надсилання відкладених постів. Тобто, текст був готовий заздалегідь.

4. На ворожих тг-каналах одразу з'являлися стоп-кадри після ударів. Із підписами: "работаем по скоплению боевиков ВСУ". Пізніше ці дописи видалили. Однак скріни збереглися. 

Також т.зв. "штаб терборони днр" відразу публікує заяву, де звинувачує Україну. 


5. На краматорській ракеті напис російською мовою.


 

Навіть цих простих 5 пунктів достатньо, аби зрозуміти, що саме рф знову вбила десятки мирних людей. ...Ну а так, звісно, "нацисти обстріляли", ага.. Джерело: https://censor.net/ua/b3332433

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.