Новини

До полудня четверга можна голосувати за ужгородську учасницю «Міс Україна»

Ужгородці ще мають шанс довести всій Україні, що наші дівчата – найкрасивіші. До 12:00 четверга, 1 вересня, триває смс-голосування за учасниць конкурсу «Міс Україна 2016». Дівчина, яка набере найбільше голосів, отримає титул «Міс глядацьких симпатій 2016».

Як вже повідомляв Zaholovok.com.ua, Ужгород на конкурсі представлятиме Андріана Туркевич. Дівчина запам’яталася ужгородцям, зокрема, яскравим образом на цьогорічному Параді наречених. Зараз вона готується до участі у головному конкурсі краси країни в тренувальному таборі під Києвом, у мальовничому заміському комплексі «Чотири сезони». Вже від Дня незалежності України дівчата там – вчаться доглядати за собою, займаються спортом та відвідують різноманітні навчальні заняття.

Так, програма розписана з самого ранку і до вечора: силові тренування, майстер-класи з косметики, етикету тощо, зустрічі з відомими моделями, рестораторами та іншими фахівцями. За словами Андріани, одна з найцікавіших зустрічей – з Владою Литовченко. А загалом програма настільки насичена, що часу на коментарі наразі навіть не вистачає. Усі з нетерпінням чекають фіналу.

Усі, хто знають Андріану – щиру і добру дівчину, ініціаторку соціальних проектів (Андріана підтримує людей з обмеженими можливостями), справжню красуню закликають земляків – не будьте байдужі і підтримайте нашу красуню смс-голосами.  

Щоб проголосувати, слід надіслати смс на короткий номер 701 з номером 23. Кількість повідомлення з одного номеру необмежене. 

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.