Новини

В Ужгороді моделі дефілюватимуть серед мистецьких раритетів

12 березня, о 15.30, в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая відбудеться масштабний культурно-мистецький захід “Від музейних шедеврів до хітів весняно-літніх колекцій”. Деталі розповіли організатори в Ужгородському прес-клубі.

 

  Детальніше про модну мистецьку акцію розказалаАнна Феєр,організатор  культурно-мистецької події “A’STAR FASHION & ART SHOW”, генеральний директор Департаменту моделей A’STAR. Розпочнеться весняне мистецьке модне дійство 12 березня о 15.30 в обласному художньому музеї, у залах, де сьогодні експонуються картини відомого закарпатського художника Г.Глюка. Саме роботи відомих митців, особливо жіночі образи, надихнули організаторів на концепцію свята, гаслом якого стало «Вічна краса справжніх цінностей, що проходить крізь час!». «Дуже часто саме мистецтво є джерелом натхнення для дизайнерів, для створення майбутніх шедеврів моди. Ми хотіли поєднати не тільки моду і живопис, тож ми включили до програми музику і танець, - розповідає Анна Феєр. – Гратиме камерний хор, заплановані танцювальні виступи. Між цим буде музична пауза, яка налаштовуватиме глядачів на відповідну атмосферу, чекаємо якомога більше гостей, які є поціновувачами мистецтва».

На свято запросили дизайнерів майже з усієї України, приїдуть законодавці моди з Києва, Дніпра, Одеси, Тернополя, Івано-Франківська, також представлятимуть нові весняно-літні колекції модні бренди.  Моделі дефілюватимуть у просторих музейних залах, де також додатково встановлять мольберти з портретами відомих жінок з минулого, які залишили свій елегантний слід в історії. У програмі десять виходів моделей з представленням жіночого, чоловічого та дитячого одягу. За словами Анни Феєр дизайнери представлять колекції у класичному стилі, будуть і весільні сукні.

«Історичні образи відомих жінок надихають, особливої атмосфери надаватимуть картини Г.Глюка, які експонуються у залах музею,- каже Анна Феєр. -  Дійство передбачає розкіш, грацію, шик, блиск і багато романтики».

 Вікторія Німець, кастинг-директор Департаменту моделей A’STAR зауважила, що це не перший мистецький захід A’STAR. «Такі заходи які проводить модельна школа, покликані підвищити культурно-естетичний рівень на Закарпатті. Кожен захід відрізняється від попереднього, минула тематика була більш фольклорна, з етнічними акцентами. Щоразу намагаємося залучити молодих перспективних дизайнерів, показати їхні роботи», - додала Вікторія Німець.

До речі, культурно-мистецький захід “Від музейних шедеврів до хітів весняно-літніх колекцій” транслюватиме HD Fashion канал, що дуже престижно для таких подій. Організатори залучили до партнерства чимало організацій та об’єднань. Це ТОВ  «Полістар», Кондитерський дім Бондаренко, салон краси «Наомі», ресторан «Темпо», струнний квартет «Дольче віта», квітковий салон Fashion Flora, дегустаційний винний зал Шардоне, студія сучасного танцю «Бліц». Розміщає гостей готель «Ужгород». Партнери--арт-кафе Voto (тут можна отримати запрошення на захід) та арт-готель «Емігранд». 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.