Новини

Вікторія Гресь покаже в Ужгороді нову осінню колекцію «LIBERTANGO»

Вікторія Гресь, яка є одним з найуспішніших дизайнерів в Україні. 23 вересня о 19.00 в Ужгороді проведе показ нової осінньої колекції «Libertango». Кожен показ Вікторії - ціла подія для Закарпаття, але цей має бути особливим. Режисер Олексій Залевський, з яким Вікторія Гресь співпрацює багато років, обіцяє гостям незабутній вечір і багато нових вражень.

Вікторія Гресь каже, що Ужгород -- незвичайне місто для життя. «Напевно, повернуся в Ужгород, у мене тут будинок, я б із задоволенням жила в Ужгороді. Маленькі міста для цього найпрекрасніші. Ужгород відрізняється від провінції в Україні. Люди вміють жити для себе, а це подібно до мистецтва. Тут жити набагато комфортніше, бо великі міста – вже не для життя, а для бізнесу, - каже В. Гресь про Ужгород. – Напевно, до 30 років варто жити у великому місті, а потім переміщатися туди, де комфортніше».

«Я за те, щоб комфортно було близьким людям, тим, з ким ви спілкуєтеся. Мені здається, що спілкуватися з тими, хто вам близький і приємний – найбільше задоволення. І я зараз у стані повернути Ужгороду щось таке цінне, привабливе, як мої покази, які будуть приваблювати до міста певну публіку. Це те, що я можу дати місту», - каже про показ нової колекції Вікторія Гресь. Про ідеї показу модельєр не розповідає. «Прийдете – побачите», - коротко зазначає дизайнер.

 На показ приїдуть і професійні моделі з Києва. «У нас в Україні дуже красиві моделі, професійні. Мені хочеться, щоб ужгородські дівчата побачили, як працюють фахівці високого рівня. Хочемо розіграти «емоційну карту», бо працюємо для своїх клієнтів, готуємо для них цікаве шоу», - каже В. Гресь. Дійство відбудеться на території комплексу «Унгварський».

 «Потребу у дизайнерському одязі має 2 % населення, тобто це не масова категорія. Це категорія Luxury і це треба мати на увазі», - зауважує дизайнер.

 «Коли ти не можеш цього не робити – тоді це справжнє твоє заняття, - додає одна з найуспішніших українських дизайнерів Вікторія Гресь. -- У моєму світі потокових новин нема, може це егоїстично, але це момент самозбереження. У моєму світі все прекрасно, я працюю».

Будинок моди Victoria Gres сьогодні -- це три величезних майстерні, якими особисто керує дизайнер. Майстерню в Ужгороді було відкрито в 1992 році, вона стала початком роботи Вікторії в фешн-бізнесі. І донині відіграє дуже важливу роль в житті будинку моди - все нові колекції за традицією відшиваються саме в Ужгороді.

Через 20 років після самого першого показу в своєму житті, дизайнер знову дарує можливість місту, в якому все починалося, першому побачити свою нову осінню колекцію «LIBERTANGO». Кожен показ Вікторії - ціла подія для Закарпаття і дизайнер вирішила зробити такі покази традицією в якості подарунка улюбленому місту. Режисер заходу Олексій Залевський, з яким Вікторія Гресь співпрацює багато років, обіцяє гостям незабутній вечір і багато нових вражень.

Колекція Libertango поза модою - на кожен день і будь-який випадок. Жінка сама вибирає який образ у неї буде сьогодні - пристрасна, ніжна або владна. Вона любить і одягається для себе, відчуває свободу і відкриває нові кордони.

Цілісні образи, ідеальні для осінньо-зимового періоду, багатошаровість і сексуальність - все це ідеально доповнить або оновить гардероб в майбутньому сезоні.

Спонсори: Етно-велнес готель "УнгварЬскій", готель Прага, готель Летючий голландець, Ужгородський коньячний завод, Львівська майстерня шоколаду.

Партнер: TEZTelecom.

Інформаційні партнери: "Тиса-1", "М-Студіо", "Уж-інформ",Varosh, 0312, радіо "Версія", Корзоньюс,Zaholovok.com.ua

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.