Новини

Внаслідок ракетних ударів у Львові загинули 7 людей, – Козицький

Внаслідок ракетних ударів по Львову у понеділок, 18 квітня,  загинули 7 людей, 11 травмовані. Серед постраждалих – одна дитина. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. За його словами, наразі тривають роботи з розбирання завалів, тому кількість постраждалих не є остаточною.


За попередніми даними, які під час брифінгу озвучив голова Львівської ОВА Максим Козицький, по Львову було чотири влучання. Три – це складські приміщення, які наразі не використовувались військовими. Ще одне – по станції техобслуговування автомобілів.

«Семеро осіб загинуло, четверо з них - на станції техобслуговування авто.  Одинадцять травмовано, серед них одна дитина. Вона перебуває у стабільному стані. Троє людей – важко травмовані. Розбираються завали, тому кількість не є остаточною», – сказав Максим Козицький.  

«Щодо станції техобслуговування автомобілів – варварський удар. Абсолютно цивільний об’єкт. Зранку люди прийшли на роботу. І на жаль, така трагедія. Можливо, це цілеспрямовані удари по цивільних об’єктах», – додав він.  

Міський голова Львова Андрій Садовий додав, що поза об’єктами, куди влучили ракети, є інші пошкодження серед об’єктів цивільної інфраструктури. «У восьми будинках повилітали вікна на сходовій клітці, також повилітали вікна в одній зі шкіл. Немає в Україні безпечних і небезпечних міст. Сьогодні всі знаходяться в рівних умовах. Тому велике прохання до всіх, коли ви чуєте сирену – йдіть в укриття», – зазначив мер Львова. 

Оперативні перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.